Gaming+Film Incubation

Mängu- ja filmitööstuse inkubatsiooniprogramm

Tartu Teaduspark ja Tartu Loomemajanduskeskus koos Tartu Filmifondiga ootavad tiime kandideerima mängunduse ja filmi inkubatsiooniprogrammi.

Kuidas leida kasutajaid ja maksvaid kliente?
Kuidas olla nähtav ülitihedas konkurentsis?
Kuidas turundada oma toodet?
Kuidas seada eesmärke?
Mida ja millises järjekorras teha?

Kas mõni ülalmainituist oli Sinu ettevõtte jaoks oluline küsimus?

Kui jah, siis on meil Sulle häid uudised!

Tartu Teaduspark koostöös Tartu Loomemajanduskeskusega avab Baltic Explorers projekti toel mänguarendajatele ja filmitööstusele suunatud inkubatsiooniprogrammi. Valdkonna tehnilist kompetentsi ning kogemust toome osalejateni koostöös Tartus tegutseva APT Game Generatori, Tartu Filmifondi ja Baltic Explorers projekti rahvusvaheliste partneritega. Osalejad saavad ligipääsu mentorvõrgustikule, osalemisvõimaluse rahvusvahelistel üritustel ja töötubades.

Filmiga võrreldes on videomängude eeliseks olnud interaktiivsus. Mängude ja filmi vahelise piiri žanriline hägustumine, kus filmi on võimalik käsitleda kui videomängu, mille kulgu on vaatajal valikuid tehes võimalik mõjutada ja vastupidi – arvutimäng kui linateos – on trend, mis on maailmas pead tõstmas. Innovatsioon seisneb filmi- ja mängutööstuse ühinemises võimendades üksteise võimalusi. Uue põlvkonna arvutimängu ja filmi hübriididest on tulevikus võimalik saada märgatavalt komplekssem elamus. 

Sellest tulenevalt ootame inkubatsiooni osalema lisaks mänguarendajatele ka mängundusest huvitatud filmivaldkonna esindajaid.

Tegutseme programmi vältel kõigi meeskondadega individuaalselt, mistõttu keskendume igale meeskonnale enim peavalu põhjustavatele probleemidele.

Oleme veendunud, et Sinu tiimi jaoks on inkubatsiooniprogrammi jooksul väärtuslik peatuda järgnevatel teemadel:

  • ärimudeli valideerimine;
  • lepingute ja intellektuaalomandiga seotud probleemide lahendamine;
  • esimeste (maksvate) klientide leidmine;
  • liftikõne treening ja erinevate esitluste koostamine;
  • kasutajate leidmine ja kogukonna kasvatamine;
  • turundus ja brändimine;
  • investorkõnelused ja rahastuse leidmine; 
  • stsenaristika ning storytelling, muusika loomine jne.
Koolitajateks ja mentoriteks on spetsialistid, ettevõtjad, investorid ning praktikud, kes tunnevad sektorit ja tiimide ees seisvaid väljakutseid. Rahvuvahelistel konverentsitel osalemine on oluline koostöövõrgustiku ehitamiseks
 

Inkubatsiooniprogramm stardib arenduspäevaga oktoobris ning lõppakordiks on demopäev jaanuaris. Koolitused on inglise keeles.

Tunned huvi? Vajuta nupule “LAE ALLA JA TÄIDA AVALDUS” ja saada täidetud avaldus: hanna-liis.remmelg@teaduspark.ee

Ootame avaldust esitama kõiki meeskondi ja ettevõtteid (vanusega kuni viis aastat), kelle põhitegevuseks ükskõik millisele platvormile (PC, mobiilsed seadmed, VR, AR, konsoolid) mängude arendamine või töötamine visuaalide, videotehnika ning muu filmindusega seonduvaga.

Täidetud avaldus saada

Hanna-Liis Remmelg
Ettevõtlusinkubaatori juht

E-mail: hanna-liis.remmelg@teaduspark.ee
Tel: +372 5621 1627

         

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com