Mentorid

Edvin Aedma

Edvin on mängutootja ja mängu/süsteemide disainer, kirjanik ning marketingi ja kommunikatsiooni konsultant ning ettevõtja. Edvin töötab praegult Eestis rohkem kui nelja erineva mängu firma ja arendustiimiga. Samuti andis Edvin Tartu Ülikoolis praktilise mänguarenduse ja mängudisaini kursust. Mõned näited mängudes, mille kallal Edvin töötanud on: Shortest Trip to Earth, Circle Empires, Office Msnagement 101, Teleglitch: Die More Edition jne.

Gerri Kodres

Gerri on üks Eesti aktiivsemaid tehnoloogiainvestoreid, riskikapitalifondi United Angels VC asutaja ja partner, investeerinud ettevõtetesse nagu Bolt, Monese, Veriff jt. Varasemalt 7 aastat Fortumo juhatuse liige ja pikaajalise kogemusega rahvusvaheline ärijuht.

Ivo Remmelg

Ivo on Tallinnas asuva Superherocapital’i riskiinvesteeringute partner. Ta on kogenud sariettevõtja, ingelinvestor, juhtimisraamatu autor ning ESTBAN president. Samuti tegutseb Ivo Romivo.com ja Ridango.com juhatuses, EBAN Space juhatuse liige ning Tehnopoli Startup Inkubaatori ja ESA BIC Eesti mentor. Enne Superherocapital’iga liitumist oli Ivo aktiivne Telegrupis ning Startupwiseguys kiirendis.

Triin Kask

Triin on tegutsenud ettevõtluses viimased kümme aastat. Ta on mobiilirakenduste arendajatele automatiseerimistarkvara tootva startup’i Nevercode kaasasutaja ja endine tegevjuht. Olles teinud tihedat koostööd Google’ga, tunneb ta hästi rahvusvahelise äri erinevaid tahke ning saab ettevõtteid aidata strateegilise juhtimise ja positsioneerimise teemadel. Samuti on ta kaasanud raha Eesti ja Londoni investoritelt ning tunneb ka seda maailma hästi.

Lauri Antalainen

Lauri on CareGrow kaasasutaja ja partner. Samuti on ta ka GameFounders, Euroopa esimene ärikiirendi, mis on mõeldud just videomängudega tegelevtele startupidele, kaasasutaja ning partner. Lauri on hea meelega abiks järgneve teemadega: F2P mängudisain, mängijate hoidmise (retention) ja monetiseerimise disain. Samuti saab Lauri aidata mobiilimängude ärimudelite, investorite ja kirjastajatega.

Martin Goroško

Martin on teadus- ja ärilinnaku Tehnopol äriarendusjuht. Puutudes seeläbi igapäevaselt kokku alustavate ettevõtete ja nende toetamisega. Ta on ka Latitude59 ärifestivali nõukogus ning aktiivne mentor Prototronis ning Ajujahi saates. Samuti on Martinil suur kogemustepagas marketingi, avalikesuhete ja kommunikatsiooni alal.

Mikk Luige

Mikk on professionaalselt tegutsenud indie arvutimängude valdkonnas nüüdseks 6 aastat. Ta on osalenud 4 mängu arenduses algusest kuni kirjastamise ning Steami keskkonnas müümiseni. Lisaks on ta kaasa teinud paljudes teistes väiksemates valdkonna projektides - 2D graafika kunstnikuna, programmeerijana, mängudisainerina, juhtivpositsioonidel. Solo-arendajana on ta üksi terve mängu valmis ehitanud. Arendustöö kõrvalt õpetab Mikk mängudisaini teemat Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainoris juba üle 3 aasta. Mõned mängud, mille arendamisega Mikk tegelenud on: Voidship: The Long Journey, Disco Elysium, Good Robot, Unrest.

Märt Lume

Märt läks aastal 2004 Vancouver'isse mängudisaini õppima ning on sellest ajast saati töötanud nii teleanimatsiooni, veebimaängude, MMO (massively multiplayer online game) ning ettevõtlustarkvara kallal nii produtsendi kui ka disaineri rollides. Aastast 2014. on Märt Euroopas tagasi ning tema suurimateks kirgedeks on virtuaalne ja augmenteeritud reaalsus.

Natasha Trygg

Natasha Trygg on tegev- ja loovjuht firmas MiTale. MiTale on Soome mänguarendus firma, mis keskendub loo jutustamisele laiendatud reaalsuses ehk olukorras, kus virtuaalsed objektid eksisteerivad koos virtuaalsetega. Natasha on Soome mängutööstuse aktiivne liige ning IGDA (The International Game Developers Association) Soome esinaine. Samuti on ta juhatuse liige firmades Neogames ja Suomen Pelinkehittäjät Ry. Natasha on Turus asuva mängude keskuse The Hive üks asutajates ning valitud esinaine. Tegemist on Edela-Soome olulisema keskusega. Lisaks eelnevale on ta aktiivne ka akadeemisel maastikul. Natasha annab loenguid Turu Ülikoolis mängu disaini ja digitaalse mängukunsti produktsiooni alal.

Paul Flanagan

Paul Flanagan Eeti mänguarendusettevõtte Creative Mobile OÜ konsultant. Tal on suur kogemus Tequila Mobile SA-st mobiilimängude avastamises ja rahastamises, mis on mobiili mängutööstuse rõhupunktid. Paul on GameFounders ärikiirendi mentor ning ta on töötanud lisaks muule ka J P Morganis ning Citibankis. Paul on omandanud ärijuhtimise magistrikraadi INSEAD rahvusvahelised ärikõrgkoolis.

Siim Kinnas

Siim Kinnas on pika praktikakogemusega intellektuaalomandi ja tehnoloogiasiirde spetsialist, kes on keskendunud teadus- ja arendustöö käigus sündinud intellektuaalomandi kommertsialiseerimisele. Tema peamised ekspertiisi valdkonnad on tehnikateadused, s.h. materjaliteadus, mehaanika, keemia ja infotehnoloogia.

Suvi Kiviniemi

Suvi tugevuseks on pikaajaline kogemus mängundusettevõtete ärilise poole arendamisel - mängundusettevõtlus, idufirmade meeskonnajuhtimine, strateegia, ettevõtluse arendamine ja juhtimine. Samuti on ta õige inimene kelle poole pöörduda küsimustega mängunduse sektori ja mängunduse ökosüsteemi kohta Helsingis ja Soomes. Praegu töötab Suvi Soomes mänguarendajaid toetavas ettevõttes Games Factory, kus ta juhib inkubatsiooniprogrammi Farm League.

Sven Illing

Sven Illing on varajase staadiumi investor ja nõustaja mitmetele idufirmadele. Viimase kümne aasta jooksul on Sven aidanud üle saja tiimi ning investeerinud üle seitsmekümnesse firmasse. Seal hulgas ka umbes kolmekümnesse mängundusega seotud idufirmasse. Sven on GameFoundersi kaasasutaja. GameFounders on üks esimesi mängunduse idufirmade kiirendeid maailmas. Sven on omandanud Tehnoloogia ja Innovatsiooni Juhtimise alase magistrigraadi Inglismaal, kõrgkoolis Manchesteri Business School.

Taavi Raidma

Taavi Raidma on 10-aastase kogemusega digiturunduse strateeg ja koolitaja ning digiturundusettevõtte Convertal üks asutajatest ja tegevjuht. Convertal aitab luua ja ellu viia klientide turundusplaane alates startupidest kuni börsifirmadeni. Taavi erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning eksporditurunduse strateegiad. Taavi on Google Certified Trainer, õppinud ettevõtlust ja majandust Wheaton College’s USA’s ning omab magistrikraadi London School of Economics’ist.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com