Baltic Explorers

Projekti nimi ja lühikirjeldus: Baltic Explorers (projekti number: CB884) raames toetatakse mänguarenduse valdkonna ettevõtteid.

Eesmärgid: Kesk-Läänemere piirkonna (piirkonnad Soomest ja Rootsist, kogu Eesti ja Läti) mänguarendajate klastri toetamine läbi kiirendi ja mentorprogrammi. Eelkõige toetatakse ettevõtjate jõudmist Aasia ja Põhja-Ameerika turgudele.

Tegevused: Projekti eesmärgiks on viia läbi rahvusvaheline kiirendiprogrammi ja toetada kohaliku mänguarenduse klastri ettevõtteid mentorite abil, et kiirendada nende jõudmist Aasia ja Põhja-Ameerika turgudele.

Projektipartnerid: Juhtpartneriks on XAMK (Soomes, Kotkas asuv rakenduskõrgkool). Lätist osaleb projektis Läti tehnoloogiakeskus, Rootsist Dataspelbranschen ja Soomest lisaks juhtpartnerile ka Lahti rakenduskõrgkool.

Projekti läbiviimist toetab: Interreg Kesk-Läänemere programm http://centralbaltic.eu

Projekti läbi viimise aeg: 01.04.2020 – 30.09.2022

Eelarve: 1.92 miljon EUR, sh. Teaduspargi eelarve: 285 690 EUR (omafin.: 42 399 EUR)

Projekti koduleht: väljatöötamisel

Kontaktisikud: Henri Hanson, Tartu Teaduspark, projektijuht; henri@teaduspark.ee ; +372 5309 7706.
Juhtpartneri kontaktisik:  Sabine Soursa

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com