SPARK Demo

SPARK Demo on ettevõtluse tugistruktuur, mis on loodud 2016 aastal Tartu Teaduspargi eestvedamisel ja Tartu linna toetusel. Tartu kesklinnaruumis asuv demosaal koondab Lõuna-Eesti edukaimad tootmisettevõtted, eksportöörid, mainekujundajad, tööandjad, säravaimad alustajad ja ettevõtluse tugiorganisatsioonid. SPARK Demo soov on tuua erinevad osapooled kokku, et sütitada koostööd, uusi ideid ja luua uusi võimalusi, lahendusi.

 

Koosolekuruum  – Ruumis on laud 12 tooliga. Vajadusel on võimalik, teatristiilis, lisada kohad maksimaalselt 10 inimesele. Kohapeal on kasutada projektor (HDMI, VGA), kohvimasin ja veeautomaat.

Demosaal – Tegu on atraktiivse multifunktsionaalse ruumiga, kus on võimalik korraldada nii püstijalavastuvõttu (mahutuvus kuni 200 inimest), teatristiilis seminari (mahutuvus kuni 100 inimest) kui ka koolitust, kus kasutatakse laudu (võimalik mahutada U-kujulise lauaga kuni 30 inimest, kohviku-stiilis kuni 50). Olemas 2,5mx4m ekraan ja võimas projektor (HDMI). Vajadusel saab kasutada ka veeautomaati ja kohvimasinat.

 

Hinnad

Koosolekuruum

20€/h*

Demosaal

40€/h*

*Hindadele lisandub käibemaks

*Töövälisel ajal rakendub topelthind

Galerii

Soovid teada rohkem?

Võta ühendust

Andrus Kurvits
info@sparkdemo.ee
+372 512 6584
Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com