COMPANIES AT THE SCIENCE PARK

GaltTec valmistab portatiivsetele seadmetele mõeldud väikseid ja võimsaid elektrilisi energiaallikaid, mis baseeruvad meie välja töötatud unikaalsel kütuseelemendi tehnoloogial.
Aatos OÜ on dünaamiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud ehitus- ja remonditeenuste pakkumisele peamiselt kinnisvaraomanikest ja halduritest koosnevatele klientidele. Oleme pühendunud klientide vajaduste mõistmisele ning pakume mitmekülgseid teenuseid alates lihtsamatest remonttöödest kuni keerukamate parendustöödeni.
093 keskendub toote-turu sobivusele (product-market fit): kuidas oma idee kommetrisaliseerida tooteks. Amplituud on lai, alates täiesti uue toote loomisest kuni ettevõtte ümberkorraldamiseni. Meie klientide hulka kuuluvad NetGroup, Ragn-Sells, Tartu Ülikool, lisaks mõned väiksemad ja tundmatud alustavad ettevõtted toidutehnoloogia ja tootmise valdkonnas.
5D Vision OÜ
Veebipõhiste infosüsteemide programmeerimine erilahendustena, hooldamine ja kasutajatugi: kliendihaldus- ja aruandlus, visualiseerimine, äriprotsesside haldus, liidestamine majandustarkvaraga (biotehnoloogia, meditsiini ja tööstuse valdkonnas); õpitarkvara; andmekogumisteenus eFormular.