Teaduspargi ettevõtted

LightCode Photonics on süvatehnoloogiaettevõte, mis arendab otsese lennuaja 3D kaamerat. Kaamera võimaldab teenusrobotitel ja autonoomsetel sõidukitel ümbristevat keskkonda paremini tajuda ning ohutult tegutseda.
H2Electro on vesiniktehnoloogia ettevõte. Põhitgevuseks kõrgtemperatuursete elektrolüüserite arendus ja tootmine.
SKYCORP Technologies on lennundusettevõte, mis arendab ja toodab pika lennuajaga vesinikdroone ja seotud infrastruktuuri.
Trafity OÜ tegeleb liiklusõigusrikkujate rehabiliteerimisega. Lisaks arendatakse metoodilis-didaktilisi lahendusi, virtuaalreaalsuse (VR) võimalusi ära kasutades, liiklusriskide käsitlemiseks.
Müük: Pakume laia valikut kvaliteetseid videovalve ja juhtmevabasid valveseadmeid. Paigaldus: Kogenud meeskond tagab süsteemi paigalduse, mis vastab kõrgeimatele standarditele. Hooldus ja tugi: Pakume regulaarset hooldust ja tehnilist tuge, tagades süsteemi sujuva toimimise.
Difroteci põhitegevuseks on optiliste mõõtmisseadmete tootmine. Ettevõttes on välja töötatud uus, ainulaadne ja patenteeritud kõrgtehnoloogiline seade – difraktsiooniline interferomeeter D7, mis mõõdab optiliste komponentide vormi ning optiliste süsteemide kvaliteeti maailmas kõige kõrgema täpsusega 0.6 nm ehk 6 ängströmi.
Teostame kolmanda osapoole sõltumatuid auditeid erinevates valdkondades – puidutööstus, metallitööstus, tarneahelad, juhtimissüsteemid, keskkonnajuhtimissüsteemid, toiduohutus, IT-turvalisus, jpm.
Futuclass arendab ja müüb hariduslikke virtuaalreaalsusrakendusi ja koolidele suunatud riistvara.
Kaubanduses, logistikas, laonduses ning tootmises kasutatavate seadmete müük ja hooldus. Ettevõtete nõustamine ärispetsiifiliste seadmete valimisel.
Korrosioonitestid ja korrosioonialased konsultatsioonid.
Mõõtevahendite import ja müük ning metroloogia-alane konsultatsioon. Põhiline tegevusvaldkond on dimensionaal-mõõtmisteks (GD&T) vajalikud seadmed.
Teaduskohvik OÜ
Teaduskohvik pakub hommiku- ja lõunasööki E-R 09.00-15.00 ning cateringi teenust
Ingka Investments Estonia OÜ
Endale kuulvate metsade majandamine.
Teadusmosaiik on riistavaralisi tooteid arendav ettevõte fookusega tööstus- ning biotehnoloogia rakendustele. Meil on tugev taust ja üle 10 aasta kogemust rakendusfüüsikas, täppismehhanikas, eletroonika skeemide disainimises ning riistvara-lähedase tarkvara loomises.
G.W.Berg OÜ pakub laia valikut kvaliteetseid labori- ja analüüsiseadmeid koos tehnilise toe, hoolduse, remondi ja akrediteeritud kalibreerimisteenusega.
Nõmm Insenerid OÜ põhitegevus on masinaehituslik ja metallkonstruktsioonide projekteerimine. Oleme lahendanud mitmeid tootearenduse ja tootmise automatiseerimise ülesandeid.
Hoonete nõrkvoolu- ja turvasüsteemide projekteerimine. Hooneautomaatika ja tuleohutusautomaatika projekteerimine. Sidetrasside projekteerimine.
IK Staar tegeleb laste iluuisutamise õpetamisega.
GaltTec valmistab portatiivsetele seadmetele mõeldud väikseid ja võimsaid elektrilisi energiaallikaid, mis baseeruvad meie välja töötatud unikaalsel kütuseelemendi tehnoloogial.
Anduritehnika ja kontrollseadmete edasimüüja, automaatikasüsteemide juurutaja ja tööstusliku asjade interneti (IIoT) lahenduste arendaja.
Keskkonnakontrolli seadmete arendus ja tootmine. Omatoodanguks on sensorpõhised temperatuuri ja niiskuse, rõhu ja taseme, õhu kvaliteedi ja ohtlike gaaside mõõtevahendid ja kontrollseadmed.
Oleme keskendunud ökonoomsete ja kõrge töökindlusega süsteemide arendamisele, prototüüpimisele ja tootmisele. Meie meeskonnal on 20 aasta pikkune töökogemus analoog- ja digitaallülituste loomisel ning trükkplaatide disainimisel.
Meie poole võite pöörduda ka kõikides projekteerimist puudutavates küsimustes.
Aatos OÜ on dünaamiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud ehitus- ja remonditeenuste pakkumisele peamiselt kinnisvaraomanikest ja halduritest koosnevatele klientidele. Oleme pühendunud klientide vajaduste mõistmisele ning pakume mitmekülgseid teenuseid alates lihtsamatest remonttöödest kuni keerukamate parendustöödeni.
Ldiamon AS tegeleb UV-C LEDe kasutavate rakenduste arendamise ja tootmisega.
Elektrooniliste ja mehaaniliste seadmete projekteerimine ja tootmine. SMD komponentide ladumine (Pick and Place) (proto- ja väikeseeria). CAD/CAM-i disain ja programmeerimine. CNC freesimine (proto- ja väikeseeria) PCNC1100.
Sunecor tegeleb päikeseelektri seadmete maaletoomise ning edasimüügiga hulgimüügi ettevõttena (kuulub Diotech Gruppi).
Diotech OÜ on asutatud 2014. aastal. Oleme arenenud ettevõtete grupiks, kus lisaks emaettevõttele (Diotech OÜ) tegutsevad tütarettevõtted Diotech Electric OÜ, Diotech Nord OÜ ning Solar Wheel OÜ. Diotech-i missiooniks on vähendada üleliigset elektrienergia tarbimist ja kiirendada ühiskonna üleminekut süsinikuneutraalsete elektrienergia lahenduste kasutamisele.
Wooch toodab peamiselt puidust käekellasid ning teisi eritellimus puidust detaile.
Sihtasutus Maarja Küla pakub erihoolekandeteenuseid Põlvamaal ja Tartu linnas. Maarja Külas saavad intellektihäirega inimesed nautida rahuldust pakkuvat ning mõtestatud töö- ja igapäevaelu.
Siltix OÜ
Põhitegevusala: Tööstusautomaatika ja elektroonikaprojektid, prototüüpimine, väikeseeriad.
Oleme juhtivtöötajate juhendamise ja konsultatsiooni butiik ning meil on rohkem kui 20 aastat rahvusvahelist B2B kultuuridevahelist praktilist juhtimiskogemust. Teeme koostööd ambitsioonikate juhtide, juhtimismeeskondade ja organisatsioonidega, et võimaldada neil jõuda uutesse kõrgustesse.
093 keskendub toote-turu sobivusele (product-market fit): kuidas oma idee kommetrisaliseerida tooteks. Amplituud on lai, alates täiesti uue toote loomisest kuni ettevõtte ümberkorraldamiseni. Meie klientide hulka kuuluvad NetGroup, Ragn-Sells, Tartu Ülikool, lisaks mõned väiksemad ja tundmatud alustavad ettevõtted toidutehnoloogia ja tootmise valdkonnas.
TEXTA tegeleb AI lahenduste loomisega tekstiliste andmete analüüsimiseks.
Spaceit pakub stelliitside taristut. Ettevõtte pilvepõhine tarkvara kätkeb endas satelliidi juhtimise, maajaamade teenuste agregeermise ning kosmose küberturvalisuse tagamiseks tarvilikke lahendusi. Spaceiti arendatud tehnoloogia muudab satelliidiga suhtlemise turvaliseks ja efektiivseks.
Wallenium on kõige laiema tootevalikuga kvaliteetsete moodulvaheseinte lahenduste ja helikindlate kõnekabiinide tootja ning paigaldaja Põhja- ja Baltimaades.
Fyma muudab olemasolevad turvakaamerad füüsilises ruumis andmeid koguvateks sensoriteks, võimaldades andmekorjet masinnägemise abil ning saadud andmete analüüsi käibe ja efektiivsuse kasvuks. Ettevõte kasutab uusimat arvutinägemise ja tehisintellekti lahendusi.
Haap Consulting on konsultatsioonifirma, mis spetsialiseerub uuringute ja analüüside koostamisele era- ning avalikule sektorile. Lisaks aitab ettevõte klientidel koostada rahastustaotluseid Eesti ja Euroopa Liidu rahastusprogrammidesse.
Pakume elektroonika ja seadmeehituse prototüüpimise ning arendamise teenust.
Kinotehniku tooted on eelkõige loodud dokumentaalfilmi tegijatele, ajakirjanikele, väikesematele kaamerameeskondadele või loomehuvilistele, ehk neile kes vajavad kompaktset, kuid äärmiselt vastupidavat varustust. Meie põhiväärtuseks on läbimõeldud lahendused. Meie tootmine toimub Eestis ning tooted jagunevad kahte kategooriasse – LCDVF viewfinderid ning PRACTILITE valgustid.
Omec OÜ
Meie väljatöötluste hulgas on fluorimeetrilisd analüsaatorid, interferomeetrid, õli-vees distantssondeerimise sensorid, fluorestsentsdetektoriga kapillaarelektroforeesiseadmed kasutamiseks narkotestrina jm.
Koostame hoonete arhitektuur-ehituslikke eelprojekte, põhi- ja tööprojekte. Pakume 3D visualiseerimist ning ruumikujunduse lahendusi.
Tempora Finants OÜ
Osutame raamatupidamisteenust mikro- ja väikeettevõtetele.
Avrame tegeleb kaasaegsete ja energiatõhusate A-Frame majade tootmisega, pakkudes lihtsat ja taskukohast lahendust oma kodu ehitamiseks. Avrame majakomplektid on unikaalse väljanägemisega, nõuavad vähe hooldust ning neid on lihtne kokku panna.
AT Teenus OÜ
AT Teenus OÜ on Eesti kapitalil baseeruv ettevõte, mille missiooniks on pakkuda ettevõtjatele kaasaegsel tasemel teenust majandusarvestuse süsteemi loomisel, hoidmisel ja muuta seeläbi ettevõtjate elu lihtsamaks. Meie ettevõtte töötajad omavad majandusalast kõrgharidust, pikaajalisi töökogemusi ja oskusi antud valdkonnas.
Vemo-PK OÜ tegeleb metallipindade keemilise katmisega. Teostame alumiiniumi eritoonides anodeerimist ning terase keemilist oksüdeerimist. Oleme olnud orienteeritud teadusaparatuuri valmistajatele ja väiketootjatele, kuid üha rohkem pakume ka seeriatootmist.
Mehhatroonika tootearenduse tervikteenus – ideest tooteni. Inseneriteenus, prototüüpimine, väikeseeriate tootmine. Meil on kompetents lahendamaks probleeme tootearenduse ahela igas punktis, ideest kuni seeriatootmise ettevalmistamiseni.
Ruumab OÜ kompetents on ümberkäimine andmetega, geoinformaatika, kaugseire ja ruumiandmetaristute loomine ja tugi. Teeme analüüse, konsulteerime ja koolitame.
Mesotech OÜ
Digitaaljuhtimise rakendused.
Pakume jätkusuutlikku IT hooldus- ja arendusteenust nii valmislahenduste kui ka erilahenduste näol, lisaks tegeleme IT seadmete ja tarkvara müügiga.