Inkubatsioon

ESA BIC Estonia on loodud Tartu Teaduspargi ja Euroopa Kosmoseagentuuri koostöös ja on eelkõige mõeldud iduettevõtetele, kes kasutavad kosmosetehnoloogiat maal. 

S2B launchpad’i eesmärgiks on Sinu äriarengu ja investorvalmiduse tõstmine 12+12 kuulise programmi jooksul. Idufirmade kasvule kaasa aitamine on olnud meie põhitegevusess viimased 27 aastat. Oleme osa mentorite, investorite ja alustavate ettevõtmistega inimeste kogukonnast ning soovime kogukonda rohkem tugevdada, kaasates Sinu, meie tegemistesse!

 

Tartu Teaduspark avas Baltic Game Industry projekti raames mänguarendajatele suunatud inkubatsiooni-programmi. Valdkonna tehnilist kompetentsi ning kogemust toome osalejateni koostöös Tartus tegutseva APT Game Generatori ja BGI projekti rahvusvaheliste partneritega.

BalticSatApps projekti raames toetame Maa vaatlusandmete (Earth Observation – EO) ja Kopernikuse programmi andmete kasutamist Läänemere piirkonna ettevõtluses. Selleks viime läbi töötubasid ja häkatone, mille raames tutvustame EO ja Kopernikuse programmi võimalusi ja toetame tugevamaid meeskondi ideede elluviim

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com