Inkubatsioon

Tartu Teaduspark ootab tiime kandideerima mängunduse inkubatsiooniprogrammi

Kuidas leida kasutajaid ja maksvaid kliente? Kuidas olla nähtav ülitihedas konkurentsis? Kuidas turundada oma toodet? Kuidas seada eesmärke? Mida ja millises järjekorras teha?

Kas mõni ülalmainituist oli Sinu ettevõtte jaoks Oluline Küsimus? Kui jah, siis on meil Sulle häid uudised!Tartu Teaduspark avas Baltic Game Industry projekti raames mänguarendajatele suunatud inkubatsiooniprogrammi. Valdkonna tehnilist kompetentsi ning kogemust toome osalejateni koostöös Tartus tegutseva APT Game Generatori ja BGI projekti rahvusvaheliste partneritega. Osalejad saavad ligipääsu mentorvõrgustikule, osalemisvõimaluse rahvusvahelistel üritustel ja võtmementori, kes aitab plaane seada ja nende täitmist jälgida.  Samuti võtame ette ühiskülastuse Helsingi asuvasse Games Factory stuudiosse.

Tegutseme programmi vältel kõigi meeskondadega individuaalselt, mistõttu keskendume igale meeskonnale enim peavalu põhjustavatele probleemidele.
Me arvame, et Sinu tiimi jaoks on väärtuslik kui Inkubatsiooniprogrammi jooksul peatume järgnevatel teemadel:
·      ärimudeli valideerimine;
·       lepingute ja intellektuaalomandiga seotud probleemide lahendamine;
·       esimeste (maksvate) klientide leidmine;
·       liftikõne treening ja erinevate pitchdecki’de koostamine;
·       kasutajate leidmine ja kogukonna kasvatamine;
·       turundus ja brändimine;
·       investorkõnelused ja rahastuse leidmine; 
Inkubatsiooniprogramm stardib arendusnädalavahetusega juuni alguses ning lõppakordiks on tiimide ülesastumine ärifestivalil sTARTUp Day jaanuaris 2020.

Inkubatsiooniprogrammi maksumus on 50€ kuus meeskonna/ettevõtte kohta.

Avalduste esitamine toimub ajavahemikus 11. aprill kuni 5. mai. Avaldus tuleb antud lehelt alla laadida (nupp “LAE ALLA JA TÄIDA AVALDUS”) Täidetud avaldused palume saata hanna-liis.remmelg@teaduspark.ee
Ootame avaldust esitama kõiki meeskondi ja ettevõtteid (vanusega kuni kolm aastat), kelle põhitegevuseks ükskõik millisele platvormile (PC, mobiilsed seadmed, VR, AR, konsoolid) mängude arendamine.

Täidetud avaldus saada hanna-liis.remmelg@sciencepark.ee

Lisainfo: Hanna-Liis Remmelg, mob. +372 56211627 hanna-liis.remmelg@teaduspark.ee

Esmaesitlus GameDevDays konverentsil 11. aprillil

GameDevDays konverents toimus 11.-12. aprill Tallinnas (Kultuurikatel, Põhja puiestee 27a). See on piirkonna suurim ja parim mängunduse konverents, kus arendajatel on võimalik kohtuda valdkonna ekspertidega, kuulata nende inspireerivaid lugusid ja leida uusi koostööpartnereid.

Lisainfo ürituse kohtaGameDevDays 2019 konverentsi kodulehel.

Henri Hansoni ettekanne GameDevDay pealaval.

 

 

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com