ühiskontor

Teadus- ja tehnoloogiamahukate iduettevõtete kohtumispaik

Ühiskontor sobib nii startup-mõttemaailmaga vabakutselistele kui ka väiksematele tiimidele (kuni 5 inimest)

Ühiskontor ja ruumid

Sparkup Ühiskontor (ingl coworking spaceon Tartu Teaduspargi jagatud kontor Tartu kesklinnas TÜ Delta ettevõtlusmaja esimesel korrusel.

Sparkup Ühiskontor sobib nii startup-mõttemaailmaga vabakutselistele kui ka väiksematele tiimidele (kuni 5 inimest).

Ühiskontoris on moodne töökeskkond suure nõupidamisruumi, kahe väiksema koosolekuruumi ning kahe kõne-ruumiga. Ühiskasutuses olev köök ning puhkeala, kus korraldame erinevaid üritusi kohvihommikutest filmiõhtuteni, on kogukonna südameks. Rentides töökohta Sparkup Ühiskontoris oled sTARTUp Tartu kogukonna keskmes – ühe vestluse kaugusel järgmisest kasulikust kontaktist ning alati esimesena informeeritud toimuvatest üritustest.

Kontorile on ligipääs 24h, meil on kiire internetiühendus ja rendilepingu pikkust saab valida vastavalt soovile alates ühest kuust kuni tähtajatu lepinguni. Võimalus on rentida ettemääratud lauda (ingl. dedicated desk) või liikuvat (ingl. hot desk) lauda, millega on võimalus istuda uues kohas kasvõi iga päev.

Kõik Sparkup Inkubaatori või ESA äriinkubaatoriga liitunud tiimid saavad ligipääsu ühele kohale ühiskontoris koos kaasnevate hüvedega.

Hinnakiri

Võimalus on rentida ettemääratud lauda või liikuvat lauda, millega on võimalus istuda uues kohas kasvõi iga päev.

Liikuv kuupakett

125€*
 • Mugav töökeskkond, muudetava kõrgusega laud ja tool
 • Liikuv laud, vaba koha olemasolul
 • Sissepääs E-R 9:00 – 17:00
 • Eelbroneerimisega kõne- ja koosolekuruumid
 • Tee-kohvi, köögikasutus
 • WiFi
 • Tasuta kogukonnaüritused

Määratud kuupakett

189€*
 • Mugav töökeskkond, muudetava kõrgusega laud ja tool
 • Määratud töölaud
 • Lukustatav kapp
 • Sissepääs 24/7
 • Eelbroneerimisega kõne- ja koosolekuruumid
 • Tee-kohvi, köögikasutus
 • Printimine
 • WiFi
 • Tasuta kogukonnaüritused

*Hindadele lisandub käibemaks

Võta ühendust

Kristofer Jürisoo
Kogukonnajuht
E-post: kristofer.jurisoo@teaduspark.ee
Tel. +372 5342 3302

Sparkup Ühiskontoris tegutsevad ettevõtted

Oleme juhtivtöötajate juhendamise ja konsultatsiooni butiik ning meil on rohkem kui 20 aastat rahvusvahelist B2B kultuuridevahelist praktilist juhtimiskogemust. Teeme koostööd ambitsioonikate juhtide, juhtimismeeskondade ja organisatsioonidega, et võimaldada neil jõuda uutesse kõrgustesse.
093 keskendub toote-turu sobivusele (product-market fit): kuidas oma idee kommetrisaliseerida tooteks. Amplituud on lai, alates täiesti uue toote loomisest kuni ettevõtte ümberkorraldamiseni. Meie klientide hulka kuuluvad NetGroup, Ragn-Sells, Tartu Ülikool, lisaks mõned väiksemad ja tundmatud alustavad ettevõtted toidutehnoloogia ja tootmise valdkonnas.
TEXTA tegeleb AI lahenduste loomisega tekstiliste andmete analüüsimiseks.
Spaceit pakub stelliitside taristut. Ettevõtte pilvepõhine tarkvara kätkeb endas satelliidi juhtimise, maajaamade teenuste agregeermise ning kosmose küberturvalisuse tagamiseks tarvilikke lahendusi. Spaceiti arendatud tehnoloogia muudab satelliidiga suhtlemise turvaliseks ja efektiivseks.
Wallenium on kõige laiema tootevalikuga kvaliteetsete moodulvaheseinte lahenduste ja helikindlate kõnekabiinide tootja ning paigaldaja Põhja- ja Baltimaades.
Fyma muudab olemasolevad turvakaamerad füüsilises ruumis andmeid koguvateks sensoriteks, võimaldades andmekorjet masinnägemise abil ning saadud andmete analüüsi käibe ja efektiivsuse kasvuks. Ettevõte kasutab uusimat arvutinägemise ja tehisintellekti lahendusi.
Haap Consulting on konsultatsioonifirma, mis spetsialiseerub uuringute ja analüüside koostamisele era- ning avalikule sektorile. Lisaks aitab ettevõte klientidel koostada rahastustaotluseid Eesti ja Euroopa Liidu rahastusprogrammidesse.

Asukoht

Auto saab parkida erinevatesse lähedalolevatesse parklatesse või tänavatele (jälgi parkimistingimusi!). 

Rattaparklaid on Delta maja ümbruses mitmeid ja leitavad pea iga nurga juurest.

Maja läheduses peatuvad bussid kesklinna suunas nr 4, 8, 21 ja 25 ja linnast väljuval suunal 4, 7, 8, 21 ja 25. Peatuse nimi mõlemas suunas on Vene.