Kogukond

Tartu Teaduspargi hing ja süda on meie kogukond

Oleme loonud koostööl põhineva kogukonna teadmiste ja parimate praktikate jagamiseks.

Kogukonnas leiab nii idu- kui ka kasvuettevõtteid, kellest enamus tegelevad teadusarenduse või süvatehnoloogiliste lahenduste arendamisega. Meie headeks partneriteks on ka erinevad ettevõtluse tugiorganisatsioonid ja Tartu ülikoolid, kellega koos aitame viia teadust ärisse.

Jagame oma kogukonna sees erinevaid võimalusi äri arendamiseks alustades koolituste ja üritustega ning lõpetades rahvusvahelistel delegatsioonidel osalemisega. Samuti aitame iduettevõtetel saada juurdepääsu rahastamis- ja investorvõrgustikele või mõnele teisele kasulikule kontaktile.

Tänu Tartu linna väiksusele ja omapärasele hõngule või hoopiski kuulsale Tartu Vaimule, on meie kogukond aja jooksul kasvanud suureks ja toetavaks. Oleme kokku toonud nii avaliku kui erasektori – kõik teavad kõiki ja kõik aitavad kõiki, abi korral tuleb ainult küsida.

Foto: Kiur Kaasik

Teaduspargi ettevõtted

LightCode Photonics on süvatehnoloogiaettevõte, mis arendab otsese lennuaja 3D kaamerat. Kaamera võimaldab teenusrobotitel ja autonoomsetel sõidukitel ümbristevat keskkonda paremini tajuda ning ohutult tegutseda.
H2Electro on vesiniktehnoloogia ettevõte. Põhitgevuseks kõrgtemperatuursete elektrolüüserite arendus ja tootmine.
SKYCORP Technologies on lennundusettevõte, mis arendab ja toodab pika lennuajaga vesinikdroone ja seotud infrastruktuuri.
Trafity OÜ tegeleb liiklusõigusrikkujate rehabiliteerimisega. Lisaks arendatakse metoodilis-didaktilisi lahendusi, virtuaalreaalsuse (VR) võimalusi ära kasutades, liiklusriskide käsitlemiseks.
Müük: Pakume laia valikut kvaliteetseid videovalve ja juhtmevabasid valveseadmeid. Paigaldus: Kogenud meeskond tagab süsteemi paigalduse, mis vastab kõrgeimatele standarditele. Hooldus ja tugi: Pakume regulaarset hooldust ja tehnilist tuge, tagades süsteemi sujuva toimimise.
Difroteci põhitegevuseks on optiliste mõõtmisseadmete tootmine. Ettevõttes on välja töötatud uus, ainulaadne ja patenteeritud kõrgtehnoloogiline seade – difraktsiooniline interferomeeter D7, mis mõõdab optiliste komponentide vormi ning optiliste süsteemide kvaliteeti maailmas kõige kõrgema täpsusega 0.6 nm ehk 6 ängströmi.

Asutajad

Head partnerid

Tehnopol
Tallinn
Tartu Ülikool
TalTech
Kredex
EEN
International Association of Science Parks
https://www.iasp.ws/
EAS
https://eas.ee/
Startup Estonia
sTARTUp Day
https://www.startupday.ee/
Protolab
https://protolab.io/
NorthStar Consulting Group
Hedman