Meist

Tartu Teaduspark (TTP) on asutatud 1992. aastal esimese omalaadse organisatsioonina Balti riikides. 1996.a. muudeti omandivormi ning Tartu linn ja maakond, Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool ja TÜ Füüsika Instituut asutasid Sihtasutuse Tartu Teaduspark, mis tegutseb tänase päevani. TTP kui innovatsiooni tugistruktuuri tegevuse eesmärgiks on teadus- ja tehnoloogiamahukate ettevõtete tekke, arendamise ning tegevuse toetamine, pakkudes infrastruktuuri- ja äriarendusteenust Tartu regioonis.

MTÜ Tartu Regiooni Energiaagentuur on loodud 2009. aastal Tartu Linnavalitsuse ja SA Tartu Teaduspargi poolt eesmärgiga edendada säästvat energeetikat ja energiajuhtimist regioonis. 

ESA BIC Estonia on loodud Tartu Teaduspargi ja Euroopa Kosmoseagentuuri koostöös ja on eelkõige mõeldud iduettevõtetele, kes kasutavad kosmosetehnoloogiat maal. 

Buildit (www.buildit.ee) on kiirendi uutele globaalsetele edulugudele riistvara ja loomemajanduses alates sügisest 2014

Tartu Teaduspark pakub teenuseid Koostöövõrgustike, partneriotsingu ja turunduse valdkonnas. Tehnosiirde- ja tehnoloogilised teenused ettevõtjatele. Avalikule sektorile, sh kohalikele omavalitsustele ning teadus- ja arendusasutustele.

Tartu Teadusparki on oodatud kõik põnevate ideedega alustajad ja teadmismahukas valdkonnas juba tegutsevad ettevõtted. Pakkuda on erinevas hinna- ja kvaliteediklassis rendipindu.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com