Kontakt

Tartu Teaduspark

Parkimine Riia 181:

Autoga külalistel palume kasutada Teaduspargi avarat parklat vana peahoone külje peal.
Sinna saamiseks sõitke Lõunakeskuse sissesõidust ja Inkubatsioonikeskusest mööda ning keerake järgmisest teeotsast paremale ning seejärel taas paremale ning näetegi parklat. Parkla majadepoolses servas on olemas hoonete plaan, mille abil leiate kindlasti soovitud koha üles.

SPARK Demo

Parkimine Narva mnt 3:

SPARK Demo parklas kehtib parkimiskord.
Parkimine toimub:
– tasuta parklas

S2B Workspace
Saada kiri

  • By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.


  Tel: 746 0512
  Mobiil: 503 7829
  E-mail: toomas.noorem@teaduspark.ee
  Skype: toomasnoorem
  Toomas on lõpetanud Nõo Keskkooli ja sealt edasi Tallinna Polütehnilise Instituudi mehaanikainsenerina 1975.a. Lisaks on ta koolitanud ennast ettevõtte juhtimise, finantsjuhtimise, kvaliteedijuhtimise ja ka klastriarenduse alal.
  Enamuse ajast on Toomas töötanud tööstuses – tehnoloogina, konstruktorina, peamehaanikuna, peaenergeetikuna kuni suurettevõtte Tarkon peadirektorini; selle käigus osalenud näiteks ka kosmoseaparatuuri ning meditsiinilaserite väljatöötamisel ja tootmisel. Alates 2002. aastat SA Tartu Teaduspark juhatuse liige. Tema käe all ehitati valmis uus inkubatsioonikeskus ja korrastatakse pargi infrastruktuuri. Toomas on osalenud Tartu Teaduspargi projektides ja eelkõige polltööstuslike laborite- katsetöökodade loomisel. Arendanud teaduspargi välissuhteid Soomest Hiinani.
  Toomas on pikka aega osalenud tehnikahariduse arendamisel – näiteks on ta olnud tegev Võrumaa Kutsehariduskeskuse ja Eesti Maaülikooli tehnikainstituudi nõukogus ning Eesti Maaülikooli kuratooriumi töös. Tartu Toome Rotary Klubi liige ja Maarja Küla edendamisele kaasaaitaja.

  Tel: 738 3005
  Mobiil: 511 2948
  E-mail: malle.tennisson@teaduspark.ee
  Malle on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna. Tal on pikaajaline personali- ja administratiivtöö kogemus.
  Tartu Teaduspargis töötab alates 1993.a. juunist.
  Töövaldkonnad: personali-ja administratiivtöö, renditeenuste korraldamine, hoonete haldamisega seotud küsimused.
  Lisaks: 2000.a. Eesti Tööandjate Keskliidu poolt määratud Lõuna Inspektsiooni Tartu Töövaidluskomisjoni koosseisu tööandja esindajana.
  2011.a. Tartu Maakohtus- rahvakohtunik.


  Tel: 747 6877
  Mobiil: 5398 5175
  E-mail: anne.raudsaar@teaduspark.ee
  Anne on lõpetanud Tartu Ülikooli; Tartu Teaduspargis töötab 1993.a. septembrist.
  Töövaldkonnad:  kinnisvara arvestus ja üldaruandlus.


  Tel: 741 3245
  E-mail: kylli.purret@teaduspark.ee
  Külli on lõpetanud Nõo Keskkooli ja Eesti Põllumajandusülikooli põllumajanduse ökonoomika ja juhtimise erialal. Raamatupidaja ametit peab alates 1994. aastast.
  Tartu Teaduspargis töötab alates 2006.a. sügisest. Töövaldkondadeks: palga-ja lähetuskulude arvestus, projektide raamatupidamine ja finantsaruandlus.

  Mobiil: 5309 7706
  E-mail: henri.hanson@teaduspark.ee
  Skype: henrittp
  Lõpetas Tartu Ülikooli Sotsiaalteaduskonnas psühholoogia eriala 2007.a. Ettevõtluskogemusega ja lisaks täiendanud ennast arvukatel tehnoloogiasiirde- ja ettevõtlusalastel konverentsidel ja koolitustel. Igapäevaselt seotud erinevate Euroopa Liidu programmide raames finantseeritud ettevõtlust toetavate projektide elluviimisega.

  Mobiil: 5309 5906
  E-mail: vaido.mikheim@teaduspark.ee
  Skype: theowuss
  Vaido on lõpetanud Hugo Treffneri Gümnaasiumi ja Tallinna Majanduskooli ärikorralduse eriala spetsialiseerumisega rahvusvahelisele turundusele. Täiendanud ennast mitmetel erinevatel koolitustel alates tööohutusest kuni nõuandliku müügini. Ta omab üle 5 aastast töökogemust erinevatel ametikohtadel tootmisvaldkonnas – lao- ja pakendusosakonna juhina ning hiljem tsehhijuhatajana AS Maris Gildenis ning tootmise planeerijana AS Sievert Eestis.
  Alates 2010. aastast on Tartu Teaduspargis Euroopa Liidu projekti BSR Innoreg projektijuht ning nõustab Inkubatsioonikeskuses alustavaid ettevõtteid/ettevõtjaid. Nõustamisvaldkonnad: äriidee ja äriplaani arendamine, kulusäästlik juhtimine ja riskianalüüs
  Vabal ajal loeb heameelega ulme ja muinasjuturaamatuid ning ajab taga ümmargusi spordivahendeid.  Mobiil: 512 5298
  E-mail: ingrid.hunt@teaduspark.ee
  Ingrid omab Tartu Ülikooli majandusteaduse haridust, spetsialiseerumisega välismajandusele, majandusprotsesside modelleerimisele, finantsplaneerimisele ja organisatsiooni juhtimisele. Töötanud eelnevalt pikalt valitsusasutuses finants– ja strateegilise planeerimise valdkonnas.
  Teaduspargis tegeleb projektide elluviimisega seonduvalt innovatsiooni ja nutika spetsialiseerumisega.

  ametinimetus: majahaldur
  rendib uues majas Riia 181A seminariruume

  telefon: 505 9565
  e-post: andres.linnasmagi@teaduspark.ee

  Switch The Language

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com