Dokumendid

Kasulikud materjalid

Tartu Teaduspargi üheks peamiseks eesmärgiks on ettevõtjate toetamine ja arendamine. Just seetõttu oleme oma kodulehele kogunud hulga materjale, mis on abiks ettevõtte arendamisel, strateegiliste otsuste planeerimisel ja abi otsimisel väljaspoolt.

Strateegiadokumentide alla oleme kogunud piirkondlikud ja üleriigilised plaanid, mis seotud ettevõtluse arendamisega Tartu piirkonnas ja Eestis laiemalt.

TTP dokumentide alt leiate Teaduspargi tegemistega seotud ametlikud dokumendid nagu näiteks strateegiad, aastaaruanded jms.

Kui Teil on ettepanekuid, milliseid dokumente veel võiks siia lisada või on Teil endal ette valmistatud huvitav esitlus, õpetus või artikkel, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@teaduspark.ee.

 • SA Tartu Teaduspargi põhikiri
 • Strateegiadokumendid
Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com