BSG Go!: Scaling-up Baltic Sea Game support for a resilient game industry

Projekti eesmärk ja tegevused: Tartu Teaduspargi tegevused mänguarenduse toetamisel said alguse 2017. aastal ja jätkuvad BSG Go! projekti toel. Plaanis on jätkata tööd mänguarenduse valdkonna startup-ettevõtete, mentorite ja investoritega, lähendada Läänemere regiooni erinevate riikide mängutööstuse kogukondi ja tihendada koostööd uute, rahvusvaheliselt edukate mängude turuletoomiseks. Projekti käigus katsetatakse erinevaid tegevusi, mis sellele kaasa aitaksid.

Projektt partnerid: Partnerid esindavad 13 einevat organisatsiooni Läänemerd ümbritsevatest riikidest. Juhtpartner on BGZ Saksamaalt. Partnerite seas on ülikoolid, inkubaatorid, kiirendid, erinevad avaliku ja erasektori klastri- ja kogukonnaorganisatsioonid, kelle üks peamistest fookustest on mängutööstuse arengu toetamine.

Projekti läbiviimist toetab: INTERREG Läänemere regiooni programm

Projekti kestus: Jaanuar 2023 – Detsember 2025

Projekti kodulehthttps://interreg-baltic.eu/project/bsg-go

Projektijuht Tartu Teaduspargis:
Henri Hanson
E-mail:  henri.hanson@teaduspark.ee

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com