Eesti-Läti ärifoorum

Traditsiooniline Eesti-Läti ettevõtlusfoorum toimub 12. septembril kell 13:30 Tartus SPARK Demo keskuses (Narva mnt 3). Sel aastal on foorum keskendunud puidusektori võimalustele ja väljakutsetele.

Foorumi avavad Tartu linnapea Urmas Klaas, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja (ECCI) peadirektor Mait Palts, Läti Kaubandus-Tööstuskoja (LCCI) juhatuse liige Andrids Vanags, Läti suursaadik Eestis Raimonds Jansons ja Eesti suursaadik Lätis Arti Hilpus. Üritust modereerib kogenud esinemisoskuste koolitaja ja moderaator Oskars Priede.

Oma ala eksperdid Rait AS-st, TalTechist, VMF Latvia AS-st, Matek AS-ist ja LCCI-st räägivad metsa- ja puidutöötlemise sektori tulevikuperspektiividest ning võimalustest Eestis ja Lätis. Lisaks räägitakse piiriülestest koostööprojektidest ja -võimalustest nii Delbi2 raames kui laiemalt, tootearendusest ning uutest võimalustest sektorisiseselt.

Foorumile paneb piduliku punkti Livonia Prize Award tseremoonia, kus kummastki riigist üks ettevõtte saab tunnustatud oma panuse eest Eesti-Läti ettevõtluskoostöösse, millele järgneb vabas ühkkonnas võrgustumine. Üritus on inglise keelne.

AJAKAVA

REGISTREERIMINE