Game Camps arendusnädalavahetus Kotkas

8.-10. juunil korraldab Tartu Teaduspark koos Game Camps projekti partneritega Soomest, Rootsist ja Lätist 48h arendusnädalavahetuse Kotka lähistel asuval Rankki saarel (Soome).

48-tunni jooksul on võimalik osaleda uue mängu prototüübi ja mänguarenduse startup ettevõtte äriplaani loomisel rahvusvahelises meeskonnas, kohtuda kogenud mänguarenduse mentorite ning huvilistega teistest riikidest. Parimatele meeskondadele avaneb võimalus osaleda Game Camps kiirendiprogrammis, mis sisaldab rahalist toetust (parimale meeskonnale 10 000€ äriplaani elluviimiseks) ja tuge valdkonna mentoritelt.

Game Camps projekti juhtpartner Kotkast, Teemu Saarelainen (Cursor Oy): „Game Campsis osalemine annab mänguarenduse entusiastidele hea võimaluse rahvusvahelise kogemuse saamiseks ja oma mänguidee realiseerimiseks.”

„Eelmisel aastal Eestis ja Lätis läbiviidud Game Camps häkatonidest on meie mentorprogrammis hetkel 5 tugevat meeskonda. Viimane võimalus liitumiseks on oktoobris, kui korraldame arendusnädalavahetuse Visbys, Gotlandi saarel,” täiendas Henri Hanson, Tartu Teaduspargi projektijuht.

Game Camps projekti raames toetatakse ettevõtlust mänguarenduse valdkonnas, suurendades  koostöövõimalusi ja ühisettevõtete loomist. Eesmärgiks on korraldada 4 rahvusvahelist häkatoni ja pakkuda ürituse käigus loodud parimatele rahvusvahelistele meeskondadele mentorprogrammi, et kiirendada nende koostöös valminud mängude turulejõudmist. Käesoleval aastal on plaanis häkatonid Kotkas (Soome) ja Visbys (Rootsi).

Projekti läbiviimist toetab EL INTERREG Kesk-Läänemere programm.

Kontaktisik Tartu Teaduspargis on Henri Hanson, henri@teaduspark.ee, tel. +372 53097706

Projekti koduleht: http://gamecamps.info

Kotka Game Camp registreerumine ja info: https://gamecampskotka2018.b2match.io/