Ideede Teisipäev: Rain Hüva – “The Raise and Fall of Estonia”

AEG: 05. veebruar 2019
KELLAAEG: 16:00-18:00
KOHT: SPARK Demo keskus Narva mnt 3, Tartu, Eesti.

„The Raise and Fall of Estonia“ – kas ainult NO99 teatrietendus või käegakatsutav reaalsus …? Kuidas me oleme siia jõudnud? Kuidas ma kavatseme edasi minna?

Rain Hüva, kauaaegne Viljandi Aken ja Uks AS juhatuse esimees tänane hankejuht. Ettevõttes on ta töötanud juba üle 20 aasta, olles läbi käinud nii ekspordijuhi, müügijuhi, tegevjuhi ametikohad. Rain jagab enda kogemusi ja õppetunde ning arutleb võimalike tulevikustsenaariumite üle.

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://goo.gl/forms/n3VFPKEYEK1nS5hw1

Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja A. Le Coq’i joogipoolist.

Üritust veab Tartu Teaduspark koostöös Tartu Ärinõuandla ja Tartu linnaga. Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames.