Ideede Teisipäev: Tootedisainist tootedisaineriga – Lauri Hirvesaar, Cleveron

2. märtsil on Ideede Teisipäeva külaliseks Lauri Hirvesaar, kes on Cleveronis tootedisainer ning disainijuht. Räägime muu hulgas sellest, kust algas Lauri enda teekond tootedisaini juurde ning heast tootedisainist üldisemalt.
Cleveron on ettevõte, mis investeerib märkimisväärselt tootearendusse. 2020. aastal lisandus Cleveronile 20 uut patenti – poole rohkem kui aasta varem!
Eelmisel aastal väljastasid Cleveroni pakiautomaadid ja -robotid 17 638 796 e-poe tellimust. Eesti Kaubandus-Tööstuskoda nimetas Cleveroni 2020. aasta Eesti kõige konkurentsivõimelisemaks tööstus- ja energeetikaettevõtteks.
  • Miks on vaja tootedisainerit?
  • Mis on hea tootedisain ja milleks seda vaja on?
  • Miks investeerib Cleveron tootearendusse- ja disaini?
Veebiseminari modereerib Vaido Mikheim Tartu Teaduspargist.
Üritus on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/t3Cy2K56XmBYbAKH8
Kohtade arv on piiratud, üritustele registreerimine on vajalik! Registreerunutele saadetakse link ürituse päeva hommikul.
Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest.
Seminari läbiviimist toetab A. Le Coq ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” raame