Ignition Event 2022 – teadustöö tulemused uuteks ettevõteteks

6. oktoobril alustab online programm teaduspõhise ettevõtluse toetamiseks, mille eesmärgiks on viia kokku teadlased ning ettevõtjad. Selles osalejad saavad teada, kuidas muuta teaduslik avastus tooteks/teenuseks ja seda turul edukalt müüa. 5-nädalane online programm (Ignition Qualifiers) tutvustab meetodeid ja jagab praktilisi tööriistu, kuidas käivitada edukas teaduspõhine ettevõte. Osalema ootame ettevõtlushuvilisi, kes soovivad aktiivselt kaasa lüüa uute teadusmahukate ettevõtete käivitamisel. Programmis osalemise ajakulu on ligikaudu 3 tundi nädalas, osalemine on tasuta ja töökeeleks on inglise keel.

Üritustesari kulmineerub 11-12. novembril 20. korda toimuva Ignition Eventiga, kus teadlased tuuakse ettevõtjate ette oma teaduspõhiseid äri-ideid tutvustama ja vastastikuse huvi korral on võimalik arutada edaspidiseid koostöövõimalusi. Osalemise eelduseks on eelpoolmainitud Ignition Qualifiers läbimine. Loe rohkem ning registreeri ennast juba täna!

Programmi viivad läbi Tartu Ülikool ja Tartu Teaduspark koostöös Commercialization Reactoriga (Läti). Seda toetab Euroopa Innovatsiooni ja Tehnoloogia Instituut (EIT).

Täiendav info:

Henri Hanson
Projektijuht
henri@teaduspark.ee
Mob:+372 5309 7706