Kontori rentimine Tartus – S2B Work Space

Teaduspark avas hiljuti uue, 48 töökohaga S2B Work Space avatud kontori ehk coworkingspace’ Tartu Ülikooli Delta Ettevõtlusmajas. Teiste seas töötavad seal Eesti Energia arendajate tiim ning iduettevõtted SpaceIT, FutuClass ja Salv Technologies. Lisaks inkubatsiooniga liitunud ettevõtele on alates 1. juunist võimalus töökohta rentida ka teistel startup-mõttemaailmaga vabakutselistel ja väiksematel tiimidel. S2B WorkSpace liikmetel on võimalus kasutada lisaks kõigi mugavustega kontorialale ka mitmeid koosolekuruume, moodsat kööki ning osaleda startup kogukonna üritustel.

„Tartu Ülikooli ettevõtlusmajja kolimise eesmärk on luua rohkem võimalusi teaduspõhiste ettevõtete arenemiseks ja tekkimiseks,“ selgitas Tartu Teaduspargi juhatuse liige Andrus Kurvits. “Alates 2017. aastast toetame aktiivselt kosmosetehnoloogiate ja -andmetega tegelevaid ettevõtteid Euroopa Kosmoseagentuuri Eesti äriinkubaatorina (ESA BIC Estonia). Käesoleval aastal käivitasime inkubatsiooniprogrammi S2B Launchpad teadus- ja teadmismahukatel äriprojektide turule jõudmise toetamiseks ja investorvalmiduse tõstmiseks. Inkubaatori tiimid koos startup kogukonnaliikmetega teevad S2B vabakontorist ideaalse keskkonna uute ideede arendamiseks,” täpsustas Kurvits.

Juuli alguses algab kontori suvekampaania. Üheks nädalaks saab töökoha rentida vaid 50 euroga. Samal ajal läheb käima ka sotsiaalmeediakampaania, mille peaauhinnaks on  tasuta laud S2B koostöötamiskekuses  1-kuuks.