oiAcademy programmi on oodatud tootmisettevõtted oma väljakutsetega!

Kas olete valmis erakordseks innovatsiooniseikluseks? Innovatsiooniakadeemia oiAcademy Tartu pilootprogramm on novembrist detsembrini 2023 õhku tõusmas ja soovime, et ka Sina sellest osa saaksid!

Toimub 4 aktiivset seminari. Töövormiks on rühmatöö, kus üliõpilased otsivad mentorite, coachide ja investorite toel tööstussektori ettevõtjate väljakutsetele lahendusi. Seminaride vahel kasutatakse õpimaterjale EIT  Manufacturing platvormil skills.move . Kõik coachid, mentorid, lektorid, ettevõtjad ja investorid saavad ekstra juurdepääsu materjalidele teemas Digital Pedagogy.

📅 Salvesta seminaride kuupäevad:

  • Esimene seminar: 3. nov kell 13:15-14:45

oiAcademy tutvustus, EIT koolitusplatvormi skills.move tutvustus ja valdkonna väljakutsete esitlus tööstusettevõtete poolt. Avatud innovatsiooni meeskondade moodustamine. Küsimused ja vastused.

Kodutöö 2. seminari jaoks :

Osalejad peaksid järgima digitaalseid õpimaterjale, mis on seotud teemadega – Ideestamine ja disainmõtlemine; Agiilsed meetodid; Meeskonna arengud. Treeneritel, mentoritel, koolitajatel ja investoritel, kellelt oodatakse hinnangut digipedagoogika materjalidele, palutakse läbida ka proportsionaalne osa teemaga seotud digitaalsetest õpimaterjalidest.

  • Seminar: 17. nov kell 13:15-14:45

Ülesandeks saadud väljakutse lahendamiseks läbitud digitaalsetest õpimaterjalidest saadud teadmiste jagamine. Esimene lahenduste esitlemine. Tagasiside, mida parandada.

Kodutöö 3. seminari jaoks:

Osalejad peaksid järgima digitaalseid õpimaterjale, mis on seotud teemadega – Ärimudel; Klientsuhte arendamine ja Meeskonnad.  Treeneritel, mentoritel, koolitajatel ja investoritel, kellelt oodatakse hinnangut digipedagoogika materjalidele, palutakse läbida ka proportsionaalne osa teemaga seotud digitaalsetest õpimaterjalidest.

  • Seminar: 1. dets kell 14:15-15:45

Ärimudelite esitlemine, ärimudeli ellurakendamise keskkond. Tagasiside.

Kodutöö 4. lõpuseminari jaoks: Osalejad peaksid järgima digitaalseid õpimaterjale, mis on seotud teemadega  – Ettevõtlus; Esitlemine; Prototüüpimine; Meeskonna loomine; Sidusrühmad. Treeneritel, mentoritel, koolitajatel ja investoritel, kellelt oodatakse hinnangut digipedagoogika materjalidele, palutakse läbida ka proportsionaalne osa teemaga seotud digitaalsetest õpimaterjalidest.

  • Lõpuseminar: 15. dets kell 14:15-15:45

Lahenduse esitlus ekspertide ees. Hindamine. Tagasiside. Ka treenerid, mentorid, koolitajad, ettevõtjad ja investorid annavad ülevaate digipedagoogikast. Diplomid.

Kõik seminarid toimuvad Delta keskuses ruumis 1018 ja veebikeskkonnas Teams!

PS! Üritus toimub eesti keeles, kuid juhismaterjalid platvormil skills.move on inglise keeles.

Registreeru siin!

Külastage värskeima info saamiseks kindlasti meie ametlikku veebisaiti!

Koostöö ja partnerlus on olnud meie teekonna liikumapanev jõud ning meil on hea meel teha tihedat koostööd järgmiste silmapaistvate organisatsioonidega:

Tartu Ülikool (Eesti)

IMH Campus. Machine Tool Institute (Hispaania)

TECNALIA Research & Innovation (Hispaania)

Technische Universität Braunschweig (Saksamaa)

Tartu Teaduspark (Eesti)

Ettevõtete esindajad M&P Nurst AS-ist, R-S OSA Service OÜ-st, Hanza Mechanics Tartu AS-ist, Alternatiivenergia Agentuur OÜ-st ja Leidi Consult OÜ-st (Eesti) ning Agencia de Energia Alternativa 2020 SL-st (Hispaania) toovad samuti oma valdkonna väljakutseid lahendada ning osalevad osalevate tiimide poolt pakutavate lahenduste hindamisel.

Registreeru siin!

Kontakt Tartu Teaduspargis: Ingrid Hunt ingrid@teaduspark.ee