Tartu Ettevõtlusnädal 2019: Ideede Teisipäev – Martin Vares “Peaga vastu seina ja siis uuesti”

Kuupäev: 08. oktoober
Kellaaeg: 16:00-19:00
Koht: SPARK Demo Narva mnt 3, Tartu, Estonia
Keel: eesti

Registreerimine: https://www.tartu.ee/et/kalender/ideede-teisipaev-peaga-vastu-seina-ja-siis-uuesti-ehk-innovatsiooniga-traditsioonilisele

“Peaga vastu seina ja siis uuesti – ehk innovatsiooniga traditsioonilisele turule murdmine” Martin Vares, Fractory.co tegevjuht ja kaasasutaja.

Fractory eesmärk on revolutsioon tööstussektoris, võimaldades tööstusettevõtetel esitada tellimusi läbi automatiseeritud veebiplatvormi. Ettevõte on kaasanud enam kui miljon eurot investeeringuid viimase poole aasta jooksul. Investeeringute üks eesmärke on jõudsalt kasvada ja laieneda välisturgudel. Martin jagab oma kogemusi ja õppetunde.

Ideede Teisipäev alustab oma neljanda hooajaga. Üritustesari on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja joogipoolist A. Le Coq’ilt.

Üritust veab Tartu Teaduspark koostöös Tartu Ärinõuandla ja Tartu linnaga. Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames.

Üritus kuulub Tartu Ettevõtlusnädal 2019 ametlikku kavva.