Tartu Teaduspark koos mänguarendajatega Helsingis Pocket Gamer Connects messil

1.-2. oktoobril toimub Helsingis mänguarendajate konverents Pocket Gamer Connects 2019. Sel korral on kohal ka Tartu Teaduspark koos projektipartneritega Lätist, Soomes ja Rootsist, et tutvustada viimaseid kuid käimasoleva projekti Game Camps kogemust.

Game Camps projekti juhtpartner Teemu Saarelainen (Cursor Oy): „Meie ühisprojekt hakkab kahjuks läbi saama. Alates 2017. aastast oleme toetanud arvukalt mänguarendajaid ja nüüd, projekti lõppfaasis, oleme seda kogemust põhjalikult kaardistamas, et kõigile huvilistele oma kogemust jagada ja tulevikus veelgi põnevamaid programme ellu kutsuda.”

Game Camps projekti raames toetatakse mänguarenduse valdkonnas alustavaid ettevõtteid. Projekti raames korraldati 2017-2018 aastal neli rahvusvahelist häkatoni Eestis, Lätis, Soomes ja Rootsis. Häkatonidele järgnenud mentorprogramm toetas loodud ettevõtteid mängude arendamisel ja viis enam kui 20 ettevõtet suurmessile San Franciscos – GDC 2019. Projekti läbiviimist toetab EL INTERREG Kesk-Läänemere programm.

Kontaktisikuks Tartu Teaduspargis on Henri Hanson, henri@teaduspark.ee, tel. +372 53097706

Project website: http://gamecamps.info

Pocket Gamer Connects Helsinki website: https://www.pgconnects.com/helsinki