Tartu Teaduspark San Franciscos

19.-23. märtsini osaleb Tartu Teaduspark koos Game Camps projektipartneritega Soomest, Rootsist ja Lätist maailma suurimal mänguarendajate kohtumisel Game Developers Conference 2019 (GDC). Iga-aastaselt San Franciscos toimuv üritus toob kokku kõik olulisemad valdkonna ettevõtted, investorid ja mänguhuvilised. Kohapeal on võimalus proovida uusimaid mänge, luua kasulikke koostöökontakte ja kohtuda tipp-mänguloojatega.

Game Camps projekti juhtpartner Teemu Saarelainen (Cursor Oy): „Läheme üritusele eesmärgiga valmistada 2019. aasta kevadeks ette ühisreis ja investorkohtumine koos tugevamate mänguarenduse meeskondadega, kes meie projekti raames kokku on saanud.”

„Eelmisel aastal Eestis ja Lätis läbiviidud Game Camps häkatonidest on meie mentorprogrammis hetkel 6 tugevat meeskonda. Sel aastal on osalemiseks uks avatud kuni sügiseni, selleks tuleb kandideerida meie häkatonidele,” täiendas Henri Hanson, Tartu Teaduspargi projektijuht.

Game Camps projekti raames toetatakse ettevõtlust mänguarenduse valdkonnas, suurendades  koostöövõimalusi ja ühisettevõtete loomist. Eesmärgiks on korraldada 4 rahvusvahelist häkatoni ja pakkuda ürituse käigus loodud parimatele rahvusvahelistele meeskondadele mentorprogrammi, et kiirendada nende koostöös valminud mängude turulejõudmist. Käesoleval aastal on plaanis häkatonid Kotkas (Soome) ja Visbys (Rootsi). Projekti läbiviimist toetab EL INTERREG Kesk-Läänemere programm.

Kontaktisikuks Tartu Teaduspargis on Henri Hanson, henri@teaduspark.ee, tel. +372 53097706

Projekti koduleht: http://gamecamps.info

Kotka Game Camp toimub 8-10.06.18: https://gamecampskotka2018.b2match.io/