Tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE KLUBI #7

24. augustil toimus Tartus sTARTUp Day raames AIRE klubi ürituste sarja seitsmes kokkusaamine.

AIRE klubi on ürituste seeria, mille eesmärk on luua vaba ja vahetu keskkond robootika ja tehisintellekti valdkonna huvilistele omavaheliseks suhtlemiseks ja võrgustumiseks. Oodatud on kõik huvilised ning tööstusettevõtete, teadus- ja arendusasutuste, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

Seekord rääkisid klubis AIRE teenustest ja võimalustest Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Sille Kraam, Digiwise OÜ tehisintellekti ekspert Lauri Antalainen ja AIRE keskuse juht Kirke Maar.

Alates 2021. aasta sügisest on nüüdseks toimunud juba 7 põnevat AIRE klubi, kus on osalenud rohkem kui 400 inimest nii tööstusettevõtetest, ülikoolidest, tööstusliitudest jne. AIRE klubides on oma kogemuslugusid rääkinud mitmed tööstusettevõtted, sealhulgas ettevõtted, kes on juba saanud olulist tuge AIRE teenustest oma ettevõtte sihipäraseks arenguks.

Järgmised AIRE klubid toimuvad juba 27. septembril Tallinnas Mektory innovatsioonikeskuses https://aire-edih.eu/ ning 19. oktoobril Tartus Smart Manufacturing Meetup’l https://arinouandla.ee/smart-manufacturing-meetup/konverents/

Kontakt AIRE teenuste osas: Ingrid Hunt, Tartu Teaduspark, ingrid@teaduspark.ee