Viimane võimalus esitada oma digiväljakutse Tark Tööstus arendusmaratonile

Tartu Teaduspark, Tallinna Teaduspark Tehnopol ja EAS korraldavad eelkõige Lõuna- ja Kagu-Eesti tööstusettevõttetele suunatud Tark Tööstus arendusmaratoni  20.-22. novembril Tartus SPARK Demo keskuses. Hackathoni eesmärk on aidata ettevõtel leida IT-ettevõtete kaasabiga uusi digilahendusi enda kasvu pidurdavatele väljakutsetele tootmisvallast.

Arendusmaraton on hea võimalus leida tootmisettevõttel koostööpartner kas antud või tulevasteks arendusprojektideks, häid kontakte ja abilisi mentorite ja koolitajate näol. Seda kõike tasuta!

Esimesed tööstusettevõtted, kes oma väljakutsed häkkimiseks toovad, on:

  1. Afterone OÜ (CNC freesimine ja -treimine) – Kuidas muuta hinnapäringute käitlemist ja hinnapakkumiste tegemist kiiremaks ja täpsemaks ning siduda see MRP-süsteemiga?
  2. Sense Building OÜ (passiivmoodulmajade tootmine) – Kuidas klientide käitumist ja valikuid veebipõhises tellimiskeskkonnas jälgida, analüüsida ning selle tulemusel müügiprotsessi parandada?
  3. Doordec OÜ (terasest avatäidete tootmine) – Kuidas muuta füüsilised tooted, nende liikumine laos ja tootmis- ning hooldusandmed digitaalselt jälgitavaks ja analüüsitavaks?

Loe väljakutsete kohta täpsemalt Tehnopoli kodulehelt.

Anna ka enda osalemishuvist ja lahendamist vajavast väljakutsest teada ennast registreerides siin ning samal lehel saad lugeda lisa nii möödunud kui tulevasest TarkTööstus üritusest.