Viimane võimalus registreerida ESSPO konverentsile

ESSPO veebikonverents – 29. juuni 2020 kell 13.00-15.00

Juba esmaspäeval 29. juunil toimub Interreg Europe’i ESSPO projekti veebikonverentsi. Konverentsil tutvustatakse projekti saavutusi, mis on kohandatud COVID-järgse uute väljakutsete olukorraga. Käsitletakse VKEde täiendavaid vajadusi ja seda, kuidas ja milliseid meetmeid neile suunata. Eesmärk on tekitada dialoogi teemal tugimeetmete kättesaadavus ja paindlikkus.

Üritusel esinevad projektipartnerid erinevatest regionaalarengu agentuuridest ja muudest olulistest organisatsioonidest. Peaesineja on endine EURADA direktor Christian Saublens. Ta räägib väljakutsetest, millega VKEd silmitsi seisavad ja millist tuge nad vajavad post-COVID.  Seejärel pakuvad mitmed kõnelejad lähenemisviise, kuidas neid VKEde väljakutseid lahendada, ning lõpuks jagavad ESSPO piirkondlikud partnerid pandeemia ajal välja töötatud lahendusi, kogutud õppetunde ning tulevikuplaane.

Headest näidetest õppimine, ning nende sidumine proovitud lahendustega on oluline tegur, mis aitab VKEdel pandeemiast taastuda. Selle ürituse eesmärk on jagada teadmisi ja alustada dialoogi VKEsid abistavate konkreetsete meetmete üle. Registreerunud üle 120 inimese. Registreerimine on avatud vaid veel paar päeva! Ürituse üksikasjaliku päevakava vaatamiseks klõpsake siin ja registreerimiseks klõpsake siin. Üritus toimub inglise keeles.