13. september kl 9 VEEBISEMINAR: TEHISINTELLEKTI PARIMAD KASUTUSNÄITED EESTI TÖÖSTUSES

VEEBISEMINAR: Tehisintellekti parimad kasutusnäited Eesti tööstuses 

Tartu Teaduspark kutsub tootmisettevõtteid tehisintellekti kasutamise seminarile juba 13. septembril. Meie tehisintellekti (AI) valdkonna juht Martin Rebane räägib praktiliste näidete najal, kuidas AI abil efektiivsust tõsta ja milliseid levinud probleeme saab tööstuses AI abil lahendada. 

Martin Rebane tutvustab erinevaid AI kasutuskohti: “AI kasutusvõimalusi on igas etapis: prognoosimisel, planeerimisel, lao haldamisel, tootmisetappides ja kvaliteedikontrollis. Seminaril toome näiteid, kuidas häälkäsklustega tootmist juhtida, automaatseid hinnapakkumisi teha, kvaliteeti kontrollida või tootmisplaani optimeerida. Samuti sellest, kuidas ja milliseid andmeid võiks tootmisettevõte koguda, et tehisintellekti võimalusi maksimaalselt ära kasutada.” 

Veebiseminari teine esineja on Lauri Antalainen, kes tutvustab, kuidas teha valikut, millise tööriista või analüüsiga liikvele minna ja millised on võimalikud töövõidud ja tasuvus. 

Registreeru veebiseminarile: https://aire-edih.eu/sundmus/veebiseminar-tehisintellekti-parimad-kasutusnaited-eesti-toostuses/ 

Kui te ei malda AI rakendamisega veebiseminarini oodata, saate kohe rohkem lugeda ja registreeruda individuaalsele AI nõustamisele: https://teaduspark.ee/ai/ PS! Meie AI nõustamine on tasuta, arvestatakse vähese tähtsusega riigiabina.